Isolated: в Україні стартував проєкт допомоги тим, хто змушений жити в ізоляції

Із метою заклику населення до виявлення своєї підтримки людям, які через життєві обставини вимушено перебувають в ізоляції, було започатковано проєкт “ISOLATED” (“Ізольовані”), у рамках якого було розроблено “сонячні” плакати для розповсюдження в публічних місцях та стимулювання населення підтримати самотніх людей похилого віку, людей із інвалідністю, які потребують нематеріальної і матеріальної допомоги.

Проєкт Isolated народжений у часи карантину і виходить далеко за його межі, бо найперша його місія — турбота про інших.

Самотні; хворі люди похилого віку і ті, що від народження мають особливі потреби; діти-сироти; батьки, які через втрату роботи, житла, складний фінансовий стан чи інші труднощі все ж намагаються не віддавати дітей в інтернати, — усі вони ізольовані власними обставинами, а тепер ще й коронавірусною пандемією.

І нехай часто ми не можемо уникнути страждань, проте можемо підтримати одне одного: не лише родичів, а й просто малознайомого сусіда.

Купити йому ліки чи продукти, сплатити комунальні послуги онлайн, допомогти вивезти на прогулянку дитину чи дорослого на інвалідному візку, врешті, підтримати добрим словом”.